تفاوت انواع فرش 700 شانه

buy-700-carpets.jpg

 

ویژگی های فرش ماشینی 700 شانه

فرش ماشینی 700 شانه ماشینی به علت قیمت مناسب و کیفیت نسبتا خوبی که دارد، به یکی از اولویت های خریداران فرش های ماشینی تبدیل شده است. این نوع فرش را علاوه بر رنگ ها و طرح های بسیار متنوع در دسته فرش‌های 700 شانه واقعی، فرش‌های 700 شانه تبدیلی و همچنین فرش‌های طرح 700 شانه تقسیم بندی می کنند که در ادامه مطلب به شرح ویژگی های هر کدام خواهیم پرداخت.

فرش‌ 700 شانه واقعی

فرش‌های 700 شانه از جمله شناخته شده ترین و محبوب ترین نوع از فرش های ماشینی هستند که در بین مردم طرفداران زیادی دارا می باشند. گفتنی است که اغلب فرش‌های 700 شانه واقعی از تراکم طولی 2100 تا 3000 برخوردار هستند اما معروف ترین تراکمی که بین این نوع فرش ها وجود دارد، تراکم 2550 است. به طور معمول در فرش‌های 700 شانه واقعی تعداد 8 و یا 10 رنگ استفاده می شود و جهت بافت این نوع فرش ها نیز از دستگاه های متفاوتی همچون اچ سی پی ۲ (HCP2) به کار گرفته می شود، لازم به ذکر است که این نوع دستگاه از جمله دستگاه های به روز و مدرن در صنعت فرش بافی به حساب می آید .
کیفیت انواع فرش 700 شانه واقعی که با ترکیب رنگ های متنوع و در طرح های مختلفی بافته می شود، نسبتا قابل قبول است و می توان از آنها به عنوان فرش سالن پذیرایی، اتاق خواب یا اتاق نشیمن استفاده کرد. فرش های ماشینی 700 شانه موجود در فروشگاه های اینترنتی فرش نیز معمولا از همین نوع هستند و کیفیت بالا و دوام فوق العاده ای دارند.

فرش‌ 700 شانه تبدیلی

برای بافت این نوع فرش ها از دستگاه های فرش 500 شانه استفاده می کنند. تقریبا تمامی فرش های 700 شانه تبدیلی موجود در بازار دارای تراکم عرضی 700 و طولی 1500 هستند که تعداد 7 رنگ در آن ها به کار گرفته شده است. فرش‌های 700 شانه تبدیلی در مقایسه با فرش‌های 700 شانه واقعی از قیمت کمتری برخوردار می باشند در حالی که متاسفانه در برخی از فروشگاه های فرش، این نوع فرش را به عنوان فرش 700 شانه واقعی به فروش می رسانند.

فرش های طرح 700 شانه

همان گونه که از نام این نوع فرش ها پیداست، تنها دارای طرح های 700 شانه می باشند و اکثرا از تراکم عرضی 500 و تراکم طولی 1000 برخوردار می باشند. تعداد 7 تا 8 رنگ در فرش های طرح 700 شانه استفاده شده است و برای بافتشان دستگاه مدرن تری نسبت به فرش‌های 500 شانه به کار گرفته می شود که باعث شده رده بالاتری را نسبت به آن ها داشته باشند.
البته این نوع فرش نسبت به فرش‌ 700 شانه تبدیلی و همچنین فرش‌ 700 شانه تبدیلی از قیمت بسیار پایین تری برخوردارند و کیفیت آنها نیز به اندازه فرش 700 شانه واقعی نیست.

خرید اینترنتی فرش ماشینی 700 شانه

از آن جا که امروزه خرید اینترنتی فرش نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته است، تعداد فروشگاه های اینترنتی فرش نیز روز به روز در حال افزایش هستند و در این زمینه فعالیت دارند. در ادامه مطلب دو مزیت مهم خرید فرش از فروشگاه های آنلاین فرش را برای شما بازگو کرده ایم.

صرفه جویی در وقت

همان گونه که اطلاع دارید فرش کاشان و فرش مشهد جزو محبوب ترین فرش های ماشینی های در بین مردم به حساب می آیند. به همین علت برای شخصی که خارج از این دو شهر ساکن است، کار دشواری است که بخواهد مسافت های طولانی را با هدف خرید چند تخته فرش طی نماید و زمان زیادی را صرف این کار کند. در این صورت شما با خرید آنلاین فرش از سایت های ارائه دهنده فرش ماشینی قادر خواهید بود تا در کوتاه ترین زمان ممکن به خرید فرش کاشان و یا مشهد بپردازید.

جلوگیری از صرف هزینه های اضافی

فرش های ماشینی که جهت فروش به نمایشگاه ها انتقال داده می شود، در بیشتر موارد دچار افزایش قیمت می شوند و از قیمت واقعی خود فاصله می گیرند، نتیجه این امر این است که اکثر خریداران به دنبال خریداری فرشی هستند که بدون واسطه به فروش می رسد. به همین علت است که کارخانه های تولید کننده فرش ماشینی اقدام به راه اندازی سایت هایی نموده اند که باعث شده اند فرش ماشینی را مستقیما از کارخانه فرش به مشتری ارائه دهند.
در این صورت کافی است که به دنبال وب سایت رسمی یک برند خاص از فرش ماشینی بگردید تا بتوانید خیلی راحت به فرش موردنظر خود دسترسی پیدا کنید و آن را خریداری فرمایید. علاوه بر آن اشخاصی وجود دارند که در وب سایت شخصی خود انواع و اقسام فرش را از اکثر برندهای معتبر و برتر ایران قرار داده اند و شما به آسودگی می توانید به جای گشت و گذار در شلوغی بازار، به وسایت آن ها مراجعه کرده و از تمامی محصولات شان دیدن فرمایید و در صورت تمایل اقدام به خرید کنید.

نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
طرح فرش اصیل ایرانی
نقش ترنج در فرش ایرانی
راهنمای خرید فرش پذیرایی
فرش افشان و فرش ماشینی بدون گل وسط
اهمیت رنگ فرش ماشینی
clear-bug-div
کلمات رايج جستجو
فرش 1000 شانه  فرش ایرانی  فرش سنتی  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  انواع فرش کاشان  خرید فرش  خرید فرش ماشینی کاشان  فرش کاشان  فرش 700 شانه  فرش  خرید اینترنتی فرش  فرش 6 متری  فرش ماشینی 1000 شانه  قالی کاشان  فرش 9 متری  گلیم فرش  خرید فرش ماشینی  قالیچه  تابلو فرش دستبافت کاشان  فرش کرم رنگ  قیمت فرش  تابلو فرش کاشان  فرش ماشینی 1200 شانه  کارخانه فرش  کارخانه فرش کاشان  شانه فرش  فرش جدید  تابلو فرش دستبافت  طرح فرش  فرش کرم  تولید فرش  مدل فرش  طرح جدید فرش  فرش دستبافت کاشان  تابلو فرش  طرح فرش دستبافت  1000 شانه  فرش 12 متری  قیمت فرش ماشینی  فرش دستبافت  فرش برجسته  فرش ماشینی جدید 700 شانه  فرش ماشینی جدید  قالیچه کاشان  فرش ماشینی کاشان  طرح فرش ماشینی  فرش ماشینی 700 شانه  قیمت فرش ماشینی جدید  کارخانه فرش کاشان  قالی بافی  خرید اینترنتی فرش کاشان  نخ تمام اکریلیک  فرش گردویی  مدل فرش ماشینی  خرید مستقیم فرش  فرش با کیفیت  طرح تابلو فرش  قالی دستبافت  قیمت فرش 1200 شانه  فروشگاه فرش  تولیدی فرش  طرح قالی  قیمت فرش 9 متری  طرح فرش  فرش 1200  طرح جدید فرش ماشینی  مدل جدید فرش  فرش ماشینی 6 متری  ابعاد فرش  قالی  کارخانه کاشان  خرید تابلو فرش  فرش ماشینی  فرش کاشان  فرش 6 متری  فرش آبی  طرح فرش ماشینی کاشان  طرح جدید  گلیم  تابلو فرش ماشینی  فرش 12 متری  فرش طرح 700 شانه  فرش طرح جدید  فرش 1200 شانه  رنگ فرش  بازار فرش  فرش خوب  بازار قالی  تراکم فرش  فرش زیبا  فرش پر فروش  فرش ابریشم  شرکت فرش  فرش ارزان  فروش فرش 
فرش ماشینی درجه یک
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه